Het team van Basisschool Sint Jozef Eijsden

DIRECTEUR                              INTERN BEGELEIDER

Afina Vanderschuren                                          Marion Egging
a.vanderschuren@kom-leren.nl                       marion.egging@kom-leren.nl
043 – 409 2121

GROEPSLEERKRACHTEN

Groep 1/2

maandag t/m woensdag:

Pascale Fraikin
pascale.fraikin@kom-leren.nl

do + vrijdag:

Sylvia Gulikers
sylvia.gulikers@kom-leren.nl

Groep 3/4

maandag t/m donderdag:

Monique Hoeppermans
m.hoeppermans@kom-leren.nl

vrijdag:

Pascale Fraikin
pascale.fraikin@kom-leren.nl

Groep 5/6

maandag tot en met donderdag:

Marlou Pletsers
marlou.pletsers@kom-leren.nl

donderdagmiddag en vrijdag:

Nicole Jeukens
n.jeukens@kom-leren.nl

Groep 7/8

maandag t/m vrijdag:

Robert Houben
robert.houben@kom-leren.nl

woensdag:

Nicole Jeukens
n.jeukens@kom-leren.nl